دانلود کتاب تاریخچه زمان : از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها نوشته استیون هاوکینگ

دانلود کتاب تاریخچه زمان : از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها نوشته استیون هاوکینگ – کتاب محبوب کیهان شناسی و علوم نوین (پیشنهاد ویژه)

دانلود کتاب تاریخچه زمان : از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها نوشته استیون هاوکینگ

دانلود کتاب تاریخچه زمان : از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها نوشته استیون هاوکینگ / A Brief History Of Time : From The Big Bang To Black Holes

دانلود کتاب تاریخچه زمان : از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها نوشته استیون هاوکینگ

کتاب تاریخچه زمان یا تاریخ مختصر زمان با زیر عنوان “از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها” نوشته استیون هاوکینگ (Stephen hawking) استاد فیزیک معروف به انیشتین زمان میباشد.
می توان گفت، این کتاب محبوب ترین و پر خواننده ترین کتاب کیهان شناسی و علوم نوین در حال حاضر است. موضوع اصلی این کتاب حول جهان هستی، کیهان و علوم نوین است که با زبان ساده و بگونه ای نوشته شده است که عموم مردم با داشتن اطلاعات اولیه و کمی کنجکاوی در مورد دنیای اطراف به راحتی می توانند آن را مطالعه و هضم نمایند. این کتاب به بیش از ۳۳ زبان زنده دنیا و همچنین به زبان فارسی ترجمه شده است. نام این کتاب به دلیل حضور طولانی مدت خود در لیست پر فروش ترین کتاب های نشریه ساندی تایمز (The Sunday Times)، توانسته است در کتاب رکورد های گینس نیز ثبت شود.
با نگاهی به سر فصل های این کتاب می توان به موضوعات کلی آن در مورد پیدایش جهان هستی و حقایق نا شناخته و نا نوشته و قدرت خالق جهان و همچنین به بررسی برخی نظریه دانشمندان بزرگ همچون آلبرت انیشتین، نیوتون و گالیله، پی برد.

فرمت فایل: PDF
حجم فایل: ۴٫۴۷mb
نویسنده: استیون هاوکینگ (Stephen William Hawking)
مترجم: محمدرضا محجوب

Download

نظرات

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

اطلاع رسانی برای
avatar
wpDiscuz